Vyberte položku Stránka

Týždeň podplácania, dílerstva a servilnosti

od | dec 12, 2021 | Komentáre

Súčasná vládna koalícia je už známa aj tým, že doposiaľ nedokázala a evidentne ani nedokáže sa jednoznačne dohodnúť na elementárnych postojoch i napriek tomu, že vláda rokuje až po rokovaní politbira, teda koaličnej rady štyroch antiľudových strán. Niet divu, veď sú v hre obchodné záujmy nie len šéfov jednotlivých koaličných bánd, ale aj ich sponzorov a banditov v poslaneckých laviciach NRSR. Tento týždeň sa nakoniec dohodli na chvíľku, že podplatia dôchodcov, ktorí sú reálne vo veľmi ťažkej finančnej situácii. Zhodli sa na 300 eurách pre každého záujemcu o tri dávky vakcíny.

Ktorá je tá ďalšia komunita , ktorá bude predmetom záujmu pre podplácanie, aby mohla táto vláda praktizujúca  fašistické metódy vládnutia pred tým než pošle svoje výsledky do Bruselu a skôr než sa uchýli k povinnému očkovaniu? Čas ukáže čo a aké barbarské metódy si dokáže táto antiľudová vláda ešte osvojiť.

Tak, či onak, to čo sa zapíše do histórie na večnosť bude, že vlády buržoáznej demokracie uzákonili ohavný čin podplácania ľudí ako nástroj moci a spôsobu vládnutia.

Horšou správou v súvislosti s očkovaním a presadzovaním nezmyselnej myšlienky, že vakcína je jedinou cestou k riešeniu pandémie je, že vládni a štátni predstavitelia sa stali dílermi farmaceutických monopolov Pfizeru, Johnsonu a Moderny. Nech je najnovšie vystúpenie šéfa Pfizeru mementom pre týchto samozvaných štátnikov, keď ich predbehol a namaľoval im striktnú čiaru a náplň ich práce a aktivít v neodvratnej propagácii už štvrtej dávky vakcíny.

Týždeň priniesol so sebou aj množstvo aktivít súvisiacich so Zuzanou Čaputovou. Tá sa stihla pochváliť postavením jednej zo 100 najvplyvnejších žien sveta. Lenže málokto vie, že odôvodnenie tohto „svetového úspechu“ nie sú jej aktivity v prezidentskom paláci a vo výkone funkcie prezidentky všetkých občanov Slovenska, ale naopak, práve jej aktivity v roku 2018, keď dochádzalo k prevratu v Slovenskej republike a kedy aj jej pôsobením a nátlakom došlo k odstúpeniu  vtedajšieho predsedu vlády Róberta Fica z čela vlády SR.

Aktivity Zuzany Čaputovej nie sú v súlade so záujmami Slovenska, ani v zaujme životných istôt občanov SR. Samotný fakt, že už avizovala bojkot celosvetového športového podujatia v Čine je jasným signálom podradenosti záujmom cudzích mocností najmä záujmu USA.

Pripomíname prezidentke a jej sympatizantom, že územná celistvosť Slovenskej republiky je reálne zaručená iba zárukami veľmocí vo svete. Veľmoci sú ale aj Rusko a Čína i keď pani Čaputová zrejme vidí len jedinú. Teda v zaujme územnej celistvosti Slovenska a životných istôt  ľudu Slovenska je nevyhnutné mať úprimné a vyvážené vzťahy so všetkým veľmocami a pokiaľ je to možné so všetkými štátmi sveta.

Prezident USA Joe Biden „poctil“ Slovensko online summitom s prezidentkou Čaputovou a premiérom Hegerom. Naša „hlava“ štátu hovorila  okrem iného o demokracii a hoaxoch, o oslabovaní demokratických režimov. Heger s americkým prezidentom zas diskutoval o vzťahoch Ukrajiny a Ruska a o ekonomických či bezpečnostných sankciách, ktoré by nasledovali v prípade, ak by sa Rusko rozhodlo zaútočiť na Ukrajinu.

Bravo!!! Ľudia, ktorí nevedia uriadiť ani vlastnú minikrajinu v strede Európy, ktorí jej podľa vlastných slov nerozumejú, ktorí maria referendá ako najdemokratickejší spôsob uplatňovania politiky, majú ambície riadiť svet.

Nepochybne je to vyznamenanie. Nikto ale nevie za čo a pre koho. Pre občanov Slovenska určite nie.

Jalal Suleiman/ Peter Nišponský

denník Iskra

denník Iskra

Ľavicovo-vlastenecký denník

Podporte nás

Obsah denníka je výsledkom finančne nehonorovanej práce početných aktivistov vlasteneckého razenia.

Žiaľ, pokryť nevyhnutné náklady na fungovanie, tvorbu a publikovanie našich ideí v podmienkach súčasného systému oligarchického kapitalizmu nie je jednoduché.

Pomôžte nám zvládnuť túto ťažkú úlohu. Podporte iskru akoukoľvek systematickou alebo jednorazovou finančnou pomocou. Na výške Vašej pomoci nezáleží.

PODPORTE NÁS

denník Iskra sk

Vyhlásenie autora

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Iskra médiá, s. r.o.. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Iskra médiá, s. r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Iskra médiá, s. r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor.

Podporte denník Iskra

Obsah denníka je výsledkom finančne nehonorovanej práce početných aktivistov vlasteneckého razenia. Žiaľ, pokryť nevyhnutné náklady na fungovanie, tvorbu a publikovanie našich ideí v podmienkach súčasného systému oligarchického kapitalizmu nie je jednoduché.

Pomôžte nám zvládnuť túto ťažkú úlohu.
Podporte iskru akoukoľvek systematickou alebo jednorazovou finančnou pomocou. Na výške Vašej pomoci nezáleží.

denník Iskra

denník Iskra

Ľavicovo-vlastenecký denník

Podporte nás

Obsah denníka je výsledkom finančne nehonorovanej práce početných aktivistov vlasteneckého razenia.

Žiaľ, pokryť nevyhnutné náklady na fungovanie, tvorbu a publikovanie našich ideí v podmienkach súčasného systému oligarchického kapitalizmu nie je jednoduché.

Pomôžte nám zvládnuť túto ťažkú úlohu. Podporte iskru akoukoľvek systematickou alebo jednorazovou finančnou pomocou. Na výške Vašej pomoci nezáleží.

PODPORTE NÁS

denník Iskra sk