Vyberte položku Stránka

Juraj Janošovský: Doba Covidová

od | dec 20, 2021 | Komentáre, Domáce

Covid rozdelil dobu na čas pred a čas po. Rozdelil aj ľudí: na očkovaných a neočkovaných. Doba aj ľudia sa delia strachom! Nemôžeme žiť normálnym životom, lebo zomierajú ľudia (akoby pred covidage žili večne…). Média hlavného prúdu chrlia katastrofické informácie, že zomierajú najmä ľudia 65+.. Akoby predtým zomierali najmä ľudia 65-… Ľudia sú “ohromení” smrtnosťou Covidu, hoci ten zapríčinil len 2,5% úmrtí (kardiovaskulárne choroby 42%!).

Rozumní ľudia sa bránia mediálnemu masírovaniu ignorovaním médií. (Mne, z každej “konzervy”, vyskočí Čaputová s bolestným úsmevom strašiaca “povinným” očkovaním). Síce epidemiologovia pripúšťajú, že nevedia (a čo vedia, nie je overené), že uskladnené vakcíny nezaberajú rovnako aj na Omikron mutáciu (ale keď sú na sklade a Pfitzer má dohodu s vládou, kde sú tajné najmä sankcie!) Dôveru nevzbudzuje ani tendencia skracovania účinnosti, z deviatich, na šesť, potom na päť, aktuálne na tri mesiace. Ak udržia tempo, do roka bude ranná, obedňajšia a večerná dávka. (V prípade úspechu eugenických projektov znižovania populácie, bude menej paží, vhodných na napichnutie…) Nie som lekár, ale argument proti očkovaniu detí, založený na tom, že deti si vytvárajú v detskom veku imunitný systém a zásah do tohto procesu môže viesť k jeho úpadku, alebo naopak k nekontrolovateľnej eskalácií, sa mi zdá rozumný.

Ak to všetko posudzujeme v kontexte Grétkynho fanatizmu a von Layenovej šialenstva, nezdá sa mi nemožná ani ambícia geneticky obmedziť populáciu naštartovaním autoimunitných deformácií, na tri a viac pokusov.

Mojim problémom, nie je odpor voči očkovaniu, ale nedôvera voči vládam, vládnym agentúram a vládami sponzorovaným médiám. V Covidage je morálka iba komoditou politického lobbyingu a komerčných záujmov na voľnom trhu. Preto sa aj príslušníci strednej triedy tzv. “elity” nechávajú poslušne pichať. Vedia, že nenapichnutí, sú čiernymi ovcami oficiálneho stáda. A to, ako platí v dobe Covidovej, je biľag väčší žltej hviezdy.

Covid pas je poukaz na udržanie sa pri plnej mise ( do ktorej nikdy nenažraným prilievajú milióny “štátnej pomoci”). Aj tomu supovi, ktorý si bude privyrábať pichaním “povinných” injekcií poviem, že ho považujem za vraha. Aj bez jeho vakcíny mám kopec rizikových faktorov, a ďalšie riziká z “donútenia” sú vlastne pokusom o vraždu.

Dúfam, že práve ten môj zdravotník Hippokratovu prísahu nadradí nad 350 eurový príspevok /odmenu od vlády za očkovanie…

(Ovšem, ak mne aj jemu, nepostavia Naď s Mikulcom za chrbát s nabitými koltami dvoch policajtov, alebo vojakov z “výpomoci”).

.

P.S. Denník Iskra:

A k tomu všetkému návrat inkvizície a novodobý teror. Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou analyzuje podnety na piatich lekárov a zriadil aj etickú komisiu. Úrad eviduje podnety a s potešením iniciuje disciplinárne konania na lekárov Doc. MUDr. Štefana Hrušovského, CSc., MUDr. Andreja Janca, MUDr. Jána Lakotu, CSc., MUDr. Petra Liptáka a MUDr. Michala Pijáka pre údajné šírenie dezinformácií.

Úrad informoval, že u MUDr. Liptáka už bolo ukončené prvé disciplinárne konanie, ktoré viedlo k uloženiu pokuty vo výške 500 eur. Takúto sankciu však úrad nepovažuje za dostatočnú, nakoľko MUDr. Liptáka neprimäla ani k tomu, aby zmenil obsah webovej stránky svojej ambulancie, na ktorej naďalej verejne odporúča liečbu v rozpore s výsledkami vedeckého poznania. Komora lekárov  pristúpi k tvrdším sankciám.

Takže prípad “Galileo Galilei” sa nám zo 16 storočia presunul do nášho 21 storočia.

Skončí tak, ako ten povestný Galileov: “A predsa sa točí!”

 

denník Iskra

denník Iskra

Ľavicovo-vlastenecký denník

Podporte nás

Obsah denníka je výsledkom finančne nehonorovanej práce početných aktivistov vlasteneckého razenia.

Žiaľ, pokryť nevyhnutné náklady na fungovanie, tvorbu a publikovanie našich ideí v podmienkach súčasného systému oligarchického kapitalizmu nie je jednoduché.

Pomôžte nám zvládnuť túto ťažkú úlohu. Podporte iskru akoukoľvek systematickou alebo jednorazovou finančnou pomocou. Na výške Vašej pomoci nezáleží.

PODPORTE NÁS

denník Iskra sk

Vyhlásenie autora

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Iskra médiá, s. r.o.. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Iskra médiá, s. r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Iskra médiá, s. r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor.

Podporte denník Iskra

Obsah denníka je výsledkom finančne nehonorovanej práce početných aktivistov vlasteneckého razenia. Žiaľ, pokryť nevyhnutné náklady na fungovanie, tvorbu a publikovanie našich ideí v podmienkach súčasného systému oligarchického kapitalizmu nie je jednoduché.

Pomôžte nám zvládnuť túto ťažkú úlohu.
Podporte iskru akoukoľvek systematickou alebo jednorazovou finančnou pomocou. Na výške Vašej pomoci nezáleží.

denník Iskra

denník Iskra

Ľavicovo-vlastenecký denník

Podporte nás

Obsah denníka je výsledkom finančne nehonorovanej práce početných aktivistov vlasteneckého razenia.

Žiaľ, pokryť nevyhnutné náklady na fungovanie, tvorbu a publikovanie našich ideí v podmienkach súčasného systému oligarchického kapitalizmu nie je jednoduché.

Pomôžte nám zvládnuť túto ťažkú úlohu. Podporte iskru akoukoľvek systematickou alebo jednorazovou finančnou pomocou. Na výške Vašej pomoci nezáleží.

PODPORTE NÁS

denník Iskra sk