Vyberte položku Stránka

Jalal Suleiman: Vakcinácia zachrňuje

od | dec 6, 2021 | Komentáre, Propaganda

Vakcína naozaj zachraňuje, ale koho a hlavné čo?

Úvodom deklarujem, že nemám pochybnosti o tom, že vírus, ktorý lekárska obec nazýva Covid 19 je tu, a bez ohľadu na to, či je produktom prírody, alebo ľudskej činnosti, ľudstvo trápi a necháva za sebou veľa škôd na životoch, majetku a spoločenských vzťahoch. Je však namieste otázka, do akej miery sa tento vírus podieľal a podieľa na značných ekonomických a spoločenských škodách a do akej miery sú tie škody spôsobené nezmyselnými opatreniami deklarovanými v mene boja proti šíreniu pandémie. Dokonca niekedy sa až divím, kde sa vytratil zdravý rozum a kritické myslenie ľudí.

Vakcinácia v súvislosti s mortalitou nemá žiadny efekt

Média hlavného prúdu všade vo svete propagujú myšlienku, že jedinou cestou ako pokoriť vírus je vakcinácia. Všade tam kde im to vyhovuje dopisujú údaje, ktoré podporujú túto myšlienku. Napríklad udávajú pre informovanosť počet hospitalizovaných pacientov a okamžite k tomuto údaju pripájajú počet neočkovaných pacientov, aby sme videli, že až 85% hospitalizovaných sú neočkovaní pacienti. Chcem sa vyhnúť konšpiráciám a nechcem obviňovať úradníkov z manipulácií so samotnými číslami. Chcem však len upútať pozornosť na skutočnosť, že taký údaj o počte očkovaných či neočkovaných nikde nenájdete v súvislosti s obeťami vírusu. Čím to je? Na to je len jedno jediné vysvetlenie a to, že výsledný pomer v tomto konkrétnom prípade nie je v prospech očkovaných, teda vakcinovaných.  Ak je situácia naozaj taká, že počet mŕtvych v súvislosti s vakcináciou je v neprospech očkovania, minimálne v pomere pol na pol, tak to znamená tá vakcína nikomu nepomáha (okrem farmaceutických spoločností a sprostredkovateľov vakcín a to vo forme ich značných ziskov).
Slovenské údaje síce neobsahujú to, čo márne hľadáme a chceme vedieť, ale tvrdíme že to nie je v prospech očkovaných, dá sa analogicky usudzovať aj z údajov na dennej báze publikovaných v Českej republike. Nuž a tie výsledky podporujú naše tvrdenia, že vakcína v súvislosti s mortalitou nemá žiadny efekt.

Áno, vakcína zachraňuje, ale koho?

Deklarovali sme, že budeme štatistické údaje brať na vedomie ako naozaj spoľahlivé a veriť, že počet hospitalizovaných neočkovaných je ku dňu 24.11.2021 na úrovni 85,6% v neprospech neočkovaných pri hospitalizovaných  pacientoch. Lenže údaje ku dňu 25.11.2021 sú už na úrovni cca 82%, čo znamená, že čím narastá počet očkovaných v spoločnosti, klesá podiel neočkovaných hospitalizovaných. Iste možnože nie v takej miere ako by sme si želali, ale ten trend to naznačuje. Tak či onak, očkovanie podľa oficiálnej verzie znižuje počet hospitalizovaných. Nuž teda vláda tlačí na plnú očkovanosť len preto, lebo nezvláda návaly hospitalizovaných. Tým chcú povedať, že očkovanie zachraňuje česť súčasného kapitalistického zdravotníctva. Nedokážu nás už prijímať do nemocníc a musia rozhodovať komu dať kyslík a komu nie! Toto je ich zdravotníctvo! V socialistickej Čine na začiatku pandémie a v priebehu mesiaca postavili dve nemocnice každú s kapacitou 30.000 pacientov. Kapitalistické zdravotníctvo to nedokáže. Prečo? Lebo je trhový mechanizmus. Dokonca uprostred pandémie, diskusia v rámci takzvaných reforiem smeruje trestuhodne k znižovaniu počtu lôžok! Preto a otvorene, treba priznať, že vakcinácia síce zachraňuje, ale iba česť a povesť súčasného zdravotníckeho systému. Všetky opatrenia k zníženiu šírenia vírusu sú nastolené len preto, lebo zdravotnícky systém kapitalistickej spoločnosti sa nedokáže postarať o ľudí a preto hovoríme, že si nezaslúži žiť! Cesta k slobode nie je v experimentálnych vakcínach, ale v socializme s európskymi a slovenskými črtami.

Na koniec slovo aj pre tých, ktorí nás šikanujú trestnými oznámeniami

Nie je cieľom článku odhovárať ľudí od očkovania, ale snaha vysvetliť im, že očkovanie je individuálnou záležitosťou, nie je jedinou alternatívou, ako tvrdí propaganda a pri jeho aplikácii je potrebné sa poradiť s lekármi, ktorí dobre poznajú náš zdravotný stav a ktorým dôverujeme.

V žiadnom prípade nepodliehajte tlaku mediálnej propagandy a represiám vládnych zložiek a už vonkoncom nie vidine zisku z dielne psychopata Igora Matoviča a jeho 500,- eurám pre dôchodcov. Takéto primitívne a ľudskú dôstojnosť dehonestujúce sľuby a lotérie pre všetkých nesmú byť hlavnou motiváciou mysliaceho človeka pri rozhodovaní o tom či sa dať očkovať alebo nie.

denník Iskra

denník Iskra

Ľavicovo-vlastenecký denník

Podporte nás

Obsah denníka je výsledkom finančne nehonorovanej práce početných aktivistov vlasteneckého razenia.

Žiaľ, pokryť nevyhnutné náklady na fungovanie, tvorbu a publikovanie našich ideí v podmienkach súčasného systému oligarchického kapitalizmu nie je jednoduché.

Pomôžte nám zvládnuť túto ťažkú úlohu. Podporte iskru akoukoľvek systematickou alebo jednorazovou finančnou pomocou. Na výške Vašej pomoci nezáleží.

PODPORTE NÁS

denník Iskra sk

Vyhlásenie autora

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Iskra médiá, s. r.o.. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Iskra médiá, s. r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Iskra médiá, s. r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor.

Podporte denník Iskra

Obsah denníka je výsledkom finančne nehonorovanej práce početných aktivistov vlasteneckého razenia. Žiaľ, pokryť nevyhnutné náklady na fungovanie, tvorbu a publikovanie našich ideí v podmienkach súčasného systému oligarchického kapitalizmu nie je jednoduché.

Pomôžte nám zvládnuť túto ťažkú úlohu.
Podporte iskru akoukoľvek systematickou alebo jednorazovou finančnou pomocou. Na výške Vašej pomoci nezáleží.

denník Iskra

denník Iskra

Ľavicovo-vlastenecký denník

Podporte nás

Obsah denníka je výsledkom finančne nehonorovanej práce početných aktivistov vlasteneckého razenia.

Žiaľ, pokryť nevyhnutné náklady na fungovanie, tvorbu a publikovanie našich ideí v podmienkach súčasného systému oligarchického kapitalizmu nie je jednoduché.

Pomôžte nám zvládnuť túto ťažkú úlohu. Podporte iskru akoukoľvek systematickou alebo jednorazovou finančnou pomocou. Na výške Vašej pomoci nezáleží.

PODPORTE NÁS

denník Iskra sk