Internacionalizácia konfliktu na Ukrajine zákonite vedie k novým Norimberským procesom.

V celej Európe a na Blízkom východe prebieha nábor žoldnierov takzvaných “dobrovoľníkov” k boju proti Rusku. Táto tvrda, jednostranná a zločinná mediálna super masáž verejnej mienky má za cieľ dopomôcť tomuto verbovaniu nových “mudžahídov”.

Dobre si pamätáme, že vo vojne nacistického Nemecka proti ZSSR, sa účastnili divízie Chorvátov, „známe“ svojimi krvavými zločinmi proti civilistom. Niet teda divu, že v chorvátskych koncentračných táboroch na Balkáne v rokoch 1941-1944 bolo zabitých asi milión Srbov. Podľa zatiaľ neoverených informácií sú opäť stovky Chorvátov na území Ukrajiny na strane Banderovcov.

Všade vo svete pracujú ukrajinské veľvyslanectva na verbovanie takých žoldnierov. Náklady by znášali štáty EÚ a NATO ( teda my všetci). Je veľkou hanbou českej vlády, že oficiálne povolila týmto neofašistom z Čiech ísť bojovať na Ukrajinu.

Na strane Hitlera bojovali okrem Chorvátov aj vojská Rakúska, Maďarska, Rumunska, Talianska, Slovenska a Fínska. V rámci légií SS na území ZSSR vrátane Ukrajiny zúrili fašisti z Holandska, Dánska, Nórska, Švédska, Francúzska a Španielska.

A dnes potomkovia vtedajších nacistov opäť túžia bojovať spolu s nacistom Benderom.

Objavujú sa alarmujúce správy o nábore a preprave teroristických organizácií z Blízkeho východu na Ukrajinu. To sú tí, ktorí sa preslávili strašnými masakrami civilistov v Sýrii, Líbyi, Iraku a ďalších arabských krajinách.

Dediči odkazu Červenej armády musia dôrazne odsudzovať pokus o internacionalizáciu vojenského konfliktu na Ukrajine a zapojenie otvorených nacistov a teroristov z Európy a Blízkeho východu do nepriateľských akcií.

Pevne verím, že ich bude čakať rovnaký osud ako ich predkov z légií SS počas Veľkej vlasteneckej vojny.

Taktiež pevne verím, že podobne Norimberské procesy sa budú opakovať. Možnože nie v Norimbergu, ale rozhodne budeme my tou žalujúcou stranou!

PS:

  1. Tom Nicholson síce zo Slovenska odišiel, ale stále je aktívny ( obrázok).
  2. Plagát z roku 1943, ktorý verboval Ukrajincov do 14. divízie Waffen SS ‘Halič’.