Vyberte položku Stránka

Jalal Suleiman: 32 rokov podvodu

od | okt 26, 2021 | Komentáre, Socializmus vs Kapitalizmus

Pokiaľ špeciálny prokurátor špeciálnej prokuratúry Daniel Lipšic zamestnáva dennodenne parlamentnú opozíciu v zástupných témach porušujúc všetky atribúty právneho štátu, vládna  štvorkoalícia negramotných šikanuje ľudí všade, kde sa chudáci, príslušníci  námezdne pracujúcich vyskytujú.

V čase keď je parlamentná opozícia zamestnaná médiami nafúknutými kauzami, vazali západu veselo tunelujú rozpočet štátu cez nákupy nepotrebnej vojenskej techniky od Američanov. Nakupujú v enormných množstvách za enormné ceny vakcíny a materiály rôzneho druhu v rámci údajného boja  proti šíreniu Covidu.

Blíži sa výročie prevratu a podvodu z roku 89 a obidve vetvy ( ľaví i praví) bývalej zločineckej organizácie VPN sa idú navzájom roztrhať a každá strana obviňuje tú druhú z mafiánskeho a korupčného správania!

Realita je tragikomická. Dokážu si bombasticky prostredníctvom parlamentu a médií navzájom vymieňať obvinenia, ale stále len v rámci lojality k tomu súčasnému zločinnému systému korporátnej oligarchie. Nikdy sa od nich nedopočujeme, že by súčasná ľavá, alebo pravá vetva bývalého VPN vyčítala tej druhej devastáciu garancií a záruk, ktoré pracujúcej triede poskytoval predošlý nie len sociálny, ale aj socialistický štát.

Fico a Pelegrini nedokážu vyčítať Matovičovi, Sulíkovi a Kollárovi to, že nepostavili ani jednu novú nemocnicu! Prečo? Lebo títo dvaja za celých 12 rokov takmer nepretržitého vládnutia tiež pre otrokov súčasného systému nič nepostavili!

Aký morálny kredit môže mať “Pelle” a čarodejník Fico, ak vyžadujú od plagiátora a mafiána, dnes predsedu parlamentu Borisa Kollára, aby splnil svoj sľub a masívne začal stavať cenovo prijateľné byty mladým rodinám? Nemajú žiadne morálne krytie, lebo ani oni nedokázali postaviť čo i len jednu bytovku nájomných bytov!

Politickí žoldnieri  buržoáznej triedy (ľaví, sociálni demokrati, ako aj tí praví liberáli a obojpohlavní národniari) občanov Slovenska ťahajú za nos.

Niet rozdielu.

Za vlády Pellegriniho (počas jeho návštevy v Bielom dome) sľúbil vtedajšej americkej administratíve navýšiť rozpočet na obranu Slovenska na úroveň 2% HDP a minister Jaroslav Naď, agent USA, teraz len plní jeho prísľub!!!

Za Ficovej vlády sme vyslali našich vojakov na hranice s Ruskou federáciou v rámci akcií “odstrašenia Ruska”, a za vlády Matoviča a Hegera tieto jednotky už bežne rotujú každých šesť mesiacov.

Za Róberta Fica si dokázali  Počiatek a mnohí ďalší postaviť  paláce v miliardárskych lokalitách po celom svete od Monaka, cez Floridu, až po Dubaj. Za vlády liberálov plagiátorov a daňových podvodníkov si stihol Sulík postaviť palác až v Austrálii!

Korupcia a kauzy boli za všetkých vlád, ktoré sa hlásia k odkazu novembrového podvodu z roku 89. Kauzy a korupcia sú súčasťou systému a sú pre nich dobré len na vzájomné vydieranie v ich politickom divadielku.

Na Slovensku sa nič nezmení, ak tu systém vlády bohatej menšiny zostane.

Prichádza kríza (už sme v nej) a strategické podniky musia byť v rukách štátu. Toto ale nik neurobí. Nik z nich nebude predsa postihovať sám seba, znárodňovať, zoštátňovať a konfiškovať nakradnuté majetky oligarchie.

To dokážu len komunisti.

Skôr či neskôr na to prídu aj námezdne pracujúci.

Dúfajme že to bude čím skôr!

denník Iskra

denník Iskra

Ľavicovo-vlastenecký denník

Podporte nás

Obsah denníka je výsledkom finančne nehonorovanej práce početných aktivistov vlasteneckého razenia.

Žiaľ, pokryť nevyhnutné náklady na fungovanie, tvorbu a publikovanie našich ideí v podmienkach súčasného systému oligarchického kapitalizmu nie je jednoduché.

Pomôžte nám zvládnuť túto ťažkú úlohu. Podporte iskru akoukoľvek systematickou alebo jednorazovou finančnou pomocou. Na výške Vašej pomoci nezáleží.

PODPORTE NÁS

denník Iskra sk

Vyhlásenie autora

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Iskra médiá, s. r.o.. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Iskra médiá, s. r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Iskra médiá, s. r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor.

Podporte denník Iskra

Obsah denníka je výsledkom finančne nehonorovanej práce početných aktivistov vlasteneckého razenia. Žiaľ, pokryť nevyhnutné náklady na fungovanie, tvorbu a publikovanie našich ideí v podmienkach súčasného systému oligarchického kapitalizmu nie je jednoduché.

Pomôžte nám zvládnuť túto ťažkú úlohu.
Podporte iskru akoukoľvek systematickou alebo jednorazovou finančnou pomocou. Na výške Vašej pomoci nezáleží.

denník Iskra

denník Iskra

Ľavicovo-vlastenecký denník

Podporte nás

Obsah denníka je výsledkom finančne nehonorovanej práce početných aktivistov vlasteneckého razenia.

Žiaľ, pokryť nevyhnutné náklady na fungovanie, tvorbu a publikovanie našich ideí v podmienkach súčasného systému oligarchického kapitalizmu nie je jednoduché.

Pomôžte nám zvládnuť túto ťažkú úlohu. Podporte iskru akoukoľvek systematickou alebo jednorazovou finančnou pomocou. Na výške Vašej pomoci nezáleží.

PODPORTE NÁS

denník Iskra sk