Vyberte položku Stránka

Eduard Číž: História sa opakuje – časť 5

od | dec 10, 2021 | História, Komentáre, Vlastenectvo

Tajomstvo vyzvedača A-54

Čítal som nespočetne veľa kníh o histórii, prešiel som ani neviem koľko archívov, mal som v rukách nespočetne veľa listín, najstaršiu z roku 1387 vydanú Žigmundom Luxemburským, dlhé roky sa zaoberal históriou, mám aj rozpísané 2 knihy o histórii Slovenska. Mojou špecializáciou sú územie Slovenska od prvopočiatku vzniku planéty Zem, prvé osídľovanie Slovenska, územie Slovenska za Žigmunda Luxemburského a potom medzivojnové obdobie až po koniec 2. svetovej vojny. Mám doma aj jeden rukopis vysokého politického činiteľa z 2. svetovej vojny, ktorý by veľmi rýchlo zmenil pohľad na jedného človeka. Ale to je o inom.

Rád by som Vám dal do tohto popredia jednu knihu. Je to výpoveď jedného významného človeka pre náš národ, našu históriu, človeka, ktorý významne zmenil osud 2. svetovej vojny. Vysoký dôstojník nemeckej spravodajskej služby, ktorý mal na starosti rozklad spravodajských skupín, provokácie medzi obyvateľmi, diverznú činnosť, prevzatie moci Hitlerom, ovládanie a skupovanie médií, tvrdá mediálna kampaň, rozbíjanie a narúšanie mítingov, propaganda, zastrašovanie, likvidácie protivníkov, vymyslené politické procesy, rozbitie a vojenské obsadenie vtedajšieho Československa. Neskôr prešiel na stranu Československa a aj vďaka jeho správam sa zvrátil osud 2. svetovej vojny. Spolupracoval s našou kontrarozviedkou, Lída Báarová bola jeho spojkou (čo sa verejne nevie), spolupracoval s Václavom Morávkom, skupinou Traja králi. Kniha sa volá Tajomstvo vyzvedača A-54. Prečítajte si ju. Ďakujem.

Je to až šokujúce, že je to identické s tým, čo sa deje momentálne u nás, na našom Slovensku. Či sú to jednonázorové články v médiách, ktoré majú vyvolať dojem nepriateľstva, nepravdivé informácie, provokačné akcie, ktoré majú vyvolať nepokoje a ozbrojené konflikty, dvojaký meter justície a prokuratúry, vymyslené účelové politické procesy, vyhrážanie likvidáciou politických oponentov, postupné ovládanie krajiny, vymyslené prieskumy politických strán. To, čo sa deje u nás, robili len tie najväčšie zrúdy a pokiaľ to nezastavíme, bude vojna. Keď vidím liberálne články, skutky, to čo chcú presadiť na Slovensku, otvorene podporujú sexuálne deviácie, migráciu, pedofíliu a iné sexuálne zvrátenosti, chcú tu diktatúru a totalitu, zneužívanie detí a cigánov pre politické účely A to vedie len a len k vytvoreniu a vyvolávanie napätia medzi občanmi. A ten dvojaký meter. Keď liberáli verejne kričia a podnecujú k zabíjaniu – prokuratúra mlčí. Ak si niekto dá tričko s kosákom a kladivom – musí ísť na vypočúvanie. Stačí ak napíšete niečo proti liberálom, už ste prepieraný. Stránka „Zomri“ ničí, uráža a dehonestuje všetko, čo je Slovenské, uráža ľudí a utláča ľudskú dôstojnosť a pritom stránka KulturBlog popisuje a prináša skutočné správy – tá je prenasledovaná. Viem, že veľa píšem o fašizme a osobne ho neznášam, pretože priniesol len bolesť a skazu, ale musím o tom písať, mám dlhoročné vedomosti a nechcem, aby Slovensko padlo na dno. Chcem len poukázať na to, čo prinesie, ak nebudeme nič robiť, ak nečinnosťou dopustíme prebrať moc tých skutočných fašistov, ktorí nabádajú k zabíjaniu pod vlajkou liberálov.

Za naše deti, za naše rodiny, za našu vlasť, za našu rodnú zem, za Slovensko, za naše tradície, za hrdosť, proste za nás! V hrudi nám bije Slovanské srdce a žilách koluje Slovanská krv.

Ďakujem, že ste si to celé prečítali.

Autor: Eduard Číž, vlastenec a patriot, muž, ktorý miluje a váži si svoju rodnú zem, zem svojich predkov, zem, ktorá spieva – naše milované Slovensko.

denník Iskra

denník Iskra

Ľavicovo-vlastenecký denník

Podporte nás

Obsah denníka je výsledkom finančne nehonorovanej práce početných aktivistov vlasteneckého razenia.

Žiaľ, pokryť nevyhnutné náklady na fungovanie, tvorbu a publikovanie našich ideí v podmienkach súčasného systému oligarchického kapitalizmu nie je jednoduché.

Pomôžte nám zvládnuť túto ťažkú úlohu. Podporte iskru akoukoľvek systematickou alebo jednorazovou finančnou pomocou. Na výške Vašej pomoci nezáleží.

PODPORTE NÁS

denník Iskra sk

Vyhlásenie autora

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Iskra médiá, s. r.o.. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Iskra médiá, s. r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Iskra médiá, s. r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor.

Podporte denník Iskra

Obsah denníka je výsledkom finančne nehonorovanej práce početných aktivistov vlasteneckého razenia. Žiaľ, pokryť nevyhnutné náklady na fungovanie, tvorbu a publikovanie našich ideí v podmienkach súčasného systému oligarchického kapitalizmu nie je jednoduché.

Pomôžte nám zvládnuť túto ťažkú úlohu.
Podporte iskru akoukoľvek systematickou alebo jednorazovou finančnou pomocou. Na výške Vašej pomoci nezáleží.

denník Iskra

denník Iskra

Ľavicovo-vlastenecký denník

Podporte nás

Obsah denníka je výsledkom finančne nehonorovanej práce početných aktivistov vlasteneckého razenia.

Žiaľ, pokryť nevyhnutné náklady na fungovanie, tvorbu a publikovanie našich ideí v podmienkach súčasného systému oligarchického kapitalizmu nie je jednoduché.

Pomôžte nám zvládnuť túto ťažkú úlohu. Podporte iskru akoukoľvek systematickou alebo jednorazovou finančnou pomocou. Na výške Vašej pomoci nezáleží.

PODPORTE NÁS

denník Iskra sk