Vyberte položku Stránka

Eduard Číž: História sa opakuje – časť 4

od | dec 9, 2021 | Komentáre, História, Vlastenectvo

Otvorte oči

Všetci dobre vieme o čo ide tomuto liberálnemu systému. Rozvrat spoločnosti, Európy a vojna s Ruskom. Keď sa pozrieš okolo seba tak za posledných 30 rokov sme tu mali priemerne každý druhý rok nejakú epidémiu. Za posledných 30 rokov rozvrat krajín, vojny, ktoré NATO vyprovokovalo a začalo. Vymyslené dôvody, len aby sa zmocnili krajín. Tam, kde chceli rozvrátiť krajinu, si vymysleli diktatúru, chemické zbrane a potom?  A potom už len vydali krátku správu, že nič také nenašli. A o tom to celé je. Nie o ľuďoch, ale o tom, ktorú krajinu môžu „vycucať“. Keď si pozrieš druh propagandy akú majú, tak vyvolávajú ňou napätie na oboch stranách.

Z psychologického hľadiska je len otázka času, kedy niektorá z tých 2 strán “vybuchne”. Presne toto robil Hitler pred vojnou. Keď si pozriete ako sa vojská NATO cielene zgrupujú okolo hraníc Ruska, presne toto robil Hitler pred 2. sv. vojnou. Keď si pozrieš ako EU “obsadzuje” krajiny, presne toto robil Hitler. A aby toho nebolo málo, tak EU schvaľuje zákony v identickom znení ako sa schvaľovalo v Nemecku za Hitlera. Možno sa ti to zdá smiešne, ale ver, že to speje k jednému a to je vojna.

Taktiež migračná kríza je umelo vyvolaná kríza, ktorá má priniesť napätie v krajine, a je len otázka času, kedy a kde bude občianska vojna a tá prerastie to celosvetového konfliktu. Aj pred 2. sv. vojnou bola migračná kríza. A taktiež sa ľuďom nechcelo bojovať a tak si Hitler vymyslel konflikt. Všetci vieme a je aj dokázané, ako bolo napadnuté Poľsko a čo za tým stálo. Nemeckí vojaci si dali poľské uniformy a napadli nemeckú posádku. Teraz sa deje to isté. V celej Európe sú demonštrácie, čiže je vyvolané napätie. Ukrajina a teraz Bielorusko. Za tým stojí rovnaká spoločnosť osôb. Chcú vyvolať tzv. Majdan kdekoľvek, aby mohli začať vojnu.

A to, čo sa deje na Slovensku, či mediálna propaganda, či velebenie nevzdelaných primitívov, dosadzovanie podľa politickej príslušnosti a nie podľa vedomosti, či nastolenie diktatúry, zinscenovania prevratov, obrovské nepokoje, dehonestovanie národov, zo “svojich ľudí” urobil v médiách doslova géniov ak nie Bohov……to všetko robil Hitler. Dnešné dni sú úplnou kópiou Goebbelsovej propagandy, kde malá skupina osôb sa snažila vzbudiť dojem väčšiny. Je to presne o tom, kto vlastní médiá. Samotný Goebbels povedal” Dajte mi do rúk médiá a ja z ľudí urobím stádo tupých svíň”, alebo “Dovtedy opakujte v médiách dookola to isté, aby si ľudia mysleli to, čo chceme, aby si mysleli”. Taktiež boli novinári, ktorí (nerozlišujem to, či boli nútení, čo donútení) písať také články. Boli spoluzodpovední za dianie v krajine, boli spoluzodpovední za vraždenie a genocídu. A pritom stačilo napísať pravdu. Hitler bol tiež psychopat, narcis, bez akejkoľvek spätnej väzby na svoje slová, či skutky. Taktiež mal mesiášsky syndróm…veci také podobné hádajte s kým.

A ak ani toto nestačí zober si jednu spoločnú vec. Všetci predstavitelia našej vlády a ich manželky majú jednu spoločnú vec. Prezidentka židovka zo Sorošovej mimovládky. 2 týždne pred voľbami o nej nikto nikdy ani nepočul a vyhrala. Matovičova žena, opäť židovka so Sorošovej mimovládky a 3 dni pred voľbami mali ešte 6 percent. A čo ešte majú spoločné okrem vierovyznania a to, že sú zo Sorošovej mimovládky? ESET. Pri obidvoch voľbách spočítal hlasy ESET, firma napojená na Sorošovu mimovládku. Náhoda? Ani náhodou!
Strana, ktorá ma 4 členov vyhrá voľby. Sulílkova žena, Šeliga…atď, atď…to všetko sú osoby zo Sorošovej mimovládky. Soroš chce presadiť, aby migranti obsadili Európu. A prvé, čo urobila prezidentka je to, že začala masívnu kampaň za migráciu!!!! Viete, ak by im chceli pomôcť, tak „vlejú“ financie do ich krajiny. Ale tu, jediné čo sa stane, je to, že budú nepokoje, ozbrojené konflikty, znásilnenia, vraždy, krádeže…čiže vznikne napätie v krajine.

Pamätám si ako sa v novembri 89 ľudia spojili. Neviem, či si aj ty vtedy žil, ale tiež som patril k tým, ktorí prišli na námestie a štrngali. Budaj, Kňažko, Havel. Rozprávali, že sa nemusíme báť nezamestnanosti, že nechcú sprivatizovať strategické podniky, že im ide len o to, aby sa dalo cestovať do zahraničia. Všetko ostane po starom a len sa otvoria hranice. Že nám komunisti klamú a nemáme sa toho báť, že nebude kapitalizmus. A čo nám to v skutočnosti priniesli? Každodenné sociálne samovraždy, bezdomovci, v priemere každý druhý rok tu máme pandémiu, žiadne sociálne istoty, nie je tu vymožiteľnosť práva, exekútori. Slovensko je teraz len torzom toho, čo bolo. Stali sme sa otrokmi vo vlastnej krajine. Prvé, čo sa stalo, že sa sprivatizovali strategické podniky, zlikvidovali sa fabriky, zlikvidoval sa poľnohospodársky priemysel a nastala cesta k tomu, kde žijeme teraz. Všade len západné korporácie, obrovská nezamestnanosť, zvyšovanie cien. A keď si kúpiš byt doslova musíš živoriť, aby si prežil. Každý rok sa zvyšuje vek odchodu do dôchodku a dookola počúvame, že časom ani len na tie dôchodky nebude. Celá tzv. „sametová“ revolúcia bola len o tom, aby sa vyrabovala krajina a západ sa dostal bližšie k hraniciam Ruska. História sa nám opakuje. A o čom bol v skutočnosti november 89? Ľudia dostali banány, Havel moc a Barrandov, západ nás totálne rozkradol a vyraboval a NATO sa dostalo bližšie k Ruským hraniciam !!!!!!

Ja neviem ako ty, ale ja nechcem vidieť ako sa zabíjajú rodiny, priatelia, súrodenci, deti a to len preto, aby sa pár jedincov dostali k moci a k nerastnému bohatstvu Ruska. Je jedno, či máš na sociálnej sieti svoj profil, alebo vymyslený profil, v tej chvíli ako čokoľvek napíšeš berieš na seba rovnakú zodpovednosť ako ten, čo vydá rozkaz k zabíjaniu.

A naši novinári? Vážil som si ich, ako pracovali, bádali, hľadali, celé hodiny, dni i týždne hľadali “špinu”. A teraz? Po voľbách dostali 10 miliónov a pozri sa čo sa píše. O tom ako prezidentka (tzv.) randí, má psa a vyzýva na boj s Ruskom. Nepíše sa o daňových podvodoch, o pozemkových podvodoch, nepíše sa o mafiánskej minulosti, o zvrátenej sexuálnej orientácii, nepíše sa o tom, že hlavní predstavitelia krajiny sú prepojení na Sorošove mimovládky, ktoré rozvracajú krajiny. Taktiež sa nikde nepíše o vymyslených tituloch predstaviteľov vlády, ktorí sú v skutočnosti bez vzdelania a akejkoľvek korektnosti voči Slovensku. A prečo? Pretože sa nemôže a je cenzúra. Ak chceš, pokračuj v očierňovaní, neviem koľko máš rokov, ale ak otvoríš oči zistíš, o čo týmto v skutočnosti ide. Nie o nás, o Teba, o mňa, o občanov Slovenska, ale o rozvrat krajiny, vyvolanie napätia medzi ľuďmi. A ak chceš byť zodpovední za smrť ľudí v krajine, pokračuj v tom čo robíš. Ak niekto zomrie už sa to nedá vrátiť späť a ak zomrie niekto blízky, už bude vtedy veľmi neskoro. Možno vtedy si uvedomíš skutočnú pravdu, keď Ťa to priamo zasiahne. Ak aj Ty dostaneš povolávací rozkaz, veľmi ťažko sa to dá zvrátiť. Darmo môžeš tvrdiť, že si prisahal ČSSR a nie NATO. Naša Ústava to berie rovnako.

A aktuálna téma týchto dní. Povinné očkovanie. Nie som lekár a nerobím ani zdravotnícke výskumy, ale jedno viem, z toho čo som čítal, že výroba a testovanie vakcíny, ktorá sa vpichne človeku trvá aj niekoľko rokov. Ak nám chce vláda doslova nanútiť vakcínu, ktorá nie je testovaná a navyše aj firma, ktorá je vytvorila nechce niesť žiadnu zodpovednosť, v praxi to znamená len jedno, že máme byť pokusné králiky a uvidí sa ako na to ľudia budú reagovať. Sami nevedia, čo to s človekom urobí. Už pred rokmi toto spravili a v jednej africkej krajine ľudia vymierali v tisícoch. Urobili si z ľudí pokusné zvieratá a to isté by chceli urobiť aj z nás.
Život a ani čas sa nedá zvrátiť naspäť, ale vieme sa poučiť z minulosti a urobiť pre nás a našich potomkov lepšiu budúcnosť. Život nie je len to, čo je tu a teraz, ale život je o niečom oveľa viac. Nie každý dostal dar života a je len na nás, čo s týmto darom urobíme. Či ho necháme plynúť a necháme rozhodovať druhých za nás, alebo rozhodneme o našom živote, o našej budúcnosti, MY.

Za naše deti, za naše rodiny, za našu vlasť, za našu rodnú zem, za Slovensko, za naše tradície, za hrdosť, proste za nás! V hrudi nám bije Slovanské srdce a žilách koluje Slovanská krv.

Ďakujem, že ste si to celé prečítali.

Autor: Eduard Číž, vlastenec a patriot, muž, ktorý miluje a váži si svoju rodnú zem, zem svojich predkov, zem, ktorá spieva – naše milované Slovensko.

denník Iskra

denník Iskra

Ľavicovo-vlastenecký denník

Podporte nás

Obsah denníka je výsledkom finančne nehonorovanej práce početných aktivistov vlasteneckého razenia.

Žiaľ, pokryť nevyhnutné náklady na fungovanie, tvorbu a publikovanie našich ideí v podmienkach súčasného systému oligarchického kapitalizmu nie je jednoduché.

Pomôžte nám zvládnuť túto ťažkú úlohu. Podporte iskru akoukoľvek systematickou alebo jednorazovou finančnou pomocou. Na výške Vašej pomoci nezáleží.

PODPORTE NÁS

denník Iskra sk

Aké sú výhody online kasín pre slovenských hráčov?

Na Slovensko je hranie v kasínach o skutočné peniaze výhodnejšie, pretože: Virtuálne výherné automaty sú k dispozícii v Bratislave aj v iných lokalitách; mnohé spoločnosti ponúkajú ako alternatívu k webovej stránke mobilné aplikácie, ktoré vám umožnia hrať z telefónu vo vhodnom čase, napríklad počas cesty v dopravnom prostriedku a podobne; Používatelia majú prístup k stovkám rôznych slotov od rôznych poskytovateľov, bingo, kartové hry, vrátane živého krupiéra, televízne hry a ďalšie druhy zábavy nie vždy k dispozícii v takejto rozmanitosti v jednej offline inštitúcii; Môžete získať ďalšie výhody z bonusov a propagačných akcií spoločností; Pred výberom portálu hazardných hier a zábavy venujte pozornosť nasledujúcim nuansám: Dostupnosť licencie. Potvrdzuje, že organizácia spĺňa stanovené regionálne normy. Licencia tiež výrazne zvyšuje pravdepodobnosť poctivosti portálu a dobrých výnosov v hrách. Licenčné údaje nájdete spravidla v suteréne oficiálnej webovej stránky alebo v časti "O nás". Dostupnosť bonusov. Najlepšie online herne v Slovensko na https://onlinecasino-sk-24.com/ ponúkajú špeciálny uvítací balíček pre nových hráčov a vernostný program pre stálych zákazníkov. Výber hracích automatov a počet poskytovateľov, s ktorými stránka spolupracuje. Čím viac ich bude, tým lepšie. Je dôležité, aby všetky automaty mali licenciu, pretože od toho závisí spravodlivosť hry. Ďalším kritériom môže byť dostupnosť bezplatných hier vrátane najlepších automatov. Podpora. Čím viac komunikačných kanálov stránka ponúka, tým lepšie. Nepochybnou výhodou je prítomnosť ukrajinského telefónneho čísla. Je dôležité, aby podpora komunikovala najmä v ukrajinčine alebo ruštine. Je žiaduce, aby podporná služba fungovala nepretržite. Recenzie hráčov. Stojí za to venovať pozornosť používateľovi "Casino Rating in Slovakia", najmä pokiaľ ide o platby. To pomôže vopred sa dozvedieť o možných "úskaliach" spoločnosti alebo naopak o jej nezjavných výhodách, ako aj určiť návratnosť hazardných zdrojov. Dostupnosť mobilných aplikácií alebo prispôsobivosť. To vám umožní hrať v mobilnom kasíne o skutočné peniaze bez prístupu k počítaču, napríklad na cestách. Vďaka takémuto podrobnému hodnoteniu si každý čitateľ zo Slovenska bude môcť vytvoriť samostatný zoznam obľúbených hazardných portálov, v ktorých si môže byť stopercentne istý a môže sa spoľahnúť na poctivú a transparentnú hru.

Vyhlásenie autora

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Iskra médiá, s. r.o.. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Iskra médiá, s. r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Iskra médiá, s. r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor.

Podporte denník Iskra

Obsah denníka je výsledkom finančne nehonorovanej práce početných aktivistov vlasteneckého razenia. Žiaľ, pokryť nevyhnutné náklady na fungovanie, tvorbu a publikovanie našich ideí v podmienkach súčasného systému oligarchického kapitalizmu nie je jednoduché.

Pomôžte nám zvládnuť túto ťažkú úlohu.
Podporte iskru akoukoľvek systematickou alebo jednorazovou finančnou pomocou. Na výške Vašej pomoci nezáleží.

denník Iskra

denník Iskra

Ľavicovo-vlastenecký denník

Podporte nás

Obsah denníka je výsledkom finančne nehonorovanej práce početných aktivistov vlasteneckého razenia.

Žiaľ, pokryť nevyhnutné náklady na fungovanie, tvorbu a publikovanie našich ideí v podmienkach súčasného systému oligarchického kapitalizmu nie je jednoduché.

Pomôžte nám zvládnuť túto ťažkú úlohu. Podporte iskru akoukoľvek systematickou alebo jednorazovou finančnou pomocou. Na výške Vašej pomoci nezáleží.

PODPORTE NÁS

denník Iskra sk

Aké sú výhody online kasín pre slovenských hráčov?

Na Slovensko je hranie v kasínach o skutočné peniaze výhodnejšie, pretože: Virtuálne výherné automaty sú k dispozícii v Bratislave aj v iných lokalitách; mnohé spoločnosti ponúkajú ako alternatívu k webovej stránke mobilné aplikácie, ktoré vám umožnia hrať z telefónu vo vhodnom čase, napríklad počas cesty v dopravnom prostriedku a podobne; Používatelia majú prístup k stovkám rôznych slotov od rôznych poskytovateľov, bingo, kartové hry, vrátane živého krupiéra, televízne hry a ďalšie druhy zábavy nie vždy k dispozícii v takejto rozmanitosti v jednej offline inštitúcii; Môžete získať ďalšie výhody z bonusov a propagačných akcií spoločností; Pred výberom portálu hazardných hier a zábavy venujte pozornosť nasledujúcim nuansám: Dostupnosť licencie. Potvrdzuje, že organizácia spĺňa stanovené regionálne normy. Licencia tiež výrazne zvyšuje pravdepodobnosť poctivosti portálu a dobrých výnosov v hrách. Licenčné údaje nájdete spravidla v suteréne oficiálnej webovej stránky alebo v časti "O nás". Dostupnosť bonusov. Najlepšie online herne v Slovensko na https://onlinecasino-sk-24.com/ ponúkajú špeciálny uvítací balíček pre nových hráčov a vernostný program pre stálych zákazníkov. Výber hracích automatov a počet poskytovateľov, s ktorými stránka spolupracuje. Čím viac ich bude, tým lepšie. Je dôležité, aby všetky automaty mali licenciu, pretože od toho závisí spravodlivosť hry. Ďalším kritériom môže byť dostupnosť bezplatných hier vrátane najlepších automatov. Podpora. Čím viac komunikačných kanálov stránka ponúka, tým lepšie. Nepochybnou výhodou je prítomnosť ukrajinského telefónneho čísla. Je dôležité, aby podpora komunikovala najmä v ukrajinčine alebo ruštine. Je žiaduce, aby podporná služba fungovala nepretržite. Recenzie hráčov. Stojí za to venovať pozornosť používateľovi "Casino Rating in Slovakia", najmä pokiaľ ide o platby. To pomôže vopred sa dozvedieť o možných "úskaliach" spoločnosti alebo naopak o jej nezjavných výhodách, ako aj určiť návratnosť hazardných zdrojov. Dostupnosť mobilných aplikácií alebo prispôsobivosť. To vám umožní hrať v mobilnom kasíne o skutočné peniaze bez prístupu k počítaču, napríklad na cestách. Vďaka takémuto podrobnému hodnoteniu si každý čitateľ zo Slovenska bude môcť vytvoriť samostatný zoznam obľúbených hazardných portálov, v ktorých si môže byť stopercentne istý a môže sa spoľahnúť na poctivú a transparentnú hru.